Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

  • 09 Ağustos 2018
  • Editor

Perdeler, ev yaşamı için gerekli ürünlerdir. Hem salonda hem yatak odasında kullanılan perdelerin modelleri ve çeşitleri ise her oda için farklı tasarımda olmaktadır. Yani her odanın perdesinin modeli ve çeşidi farklıdır. Örneğin yatak odasında daha sade bir renk kullanılırken, salonda daha renkli ve modelli bir perde kullanılmaktadır. Bunun için sizde yatak odanızda daha sade bir renk ve model kullanmalı ve yatak takımına uyumlu hâle getirmelisiniz. Yatak odanız için kullanacağınız perdenin iki çeşit olması gerekmektedir.

Bu perdelerden biri tül diğeri ise kalın perde olmalıdır. Kalın perde, daha sıcak renkte bir perde olmalıdır. Tül perde ise daha açık renkte bir perde olabilir. Sabah uyandığınızda yatak odanızda farklı bir hava oluşturacak bu dekorasyon için eğer uygun fiyatlı perdeler bakıyor iseniz bunun için birçok sayıda marka bulunmaktadır. Vinaldi gibi markalarda bu çeşit perdeleri bulabilir ve hem salonunuz hem de yatak odanız için uygun modelde perde temin edebilirsiniz.

Açık Renkli Salon Takımına Uygun Perde Modelleri

Salonlar için perde secimi özenli bir şekilde yapılması gereken iştir. Bu seçimde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise renklere uyumlu olmasıdır. Eğer krem rengi ve beyaz tonlarda bir salon dekorasyonunuz var ise bunun için açık renkte bir perde tercih edebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı perde modelleri olan hem de salona uygunluk katan bu perdelerin güneşlik perdesi krem renkte olmalıdır.

Krem renkli perdeler açık tonda dekore edilmiş salonlar için uygun olacaktır. Bununla birlikte beyaz ve sade perdelerde tercih ederek salonunuza uyum sağlayabilirsiniz. En uygun fiyatlı olan bu perdeler 190 TL ve üzeri fiyattadır. Hem fiyat hem de kullanım açısından oldukça harika olan bu perdeler salonunuza uyum ile birlikte değişik bir hava da katacaktır.

Stor Ve Zebra Perde Modelleri

Salonunuz için sade perdeler dışında eğer daha kullanışlı ve uzun ömürlü perde arıyorsanız, Stor ve zebra perdeleri tercih edebilirsiniz. Ancak bu perdelerin fiyatları, sade olan perdelere göre daha yüksekfiyatlıdır. Yine de işlemeli ve desenli perdelere göre fiyatı oldukça uygun olan stor ve zebra perdeleri salonda ve oturma odasında kullanabilirsiniz. Salonunuza modern bir görünüm kazandıracak bu perdeler, ayrıca oldukça kullanışlı perdelerdir.

Dilerseniz, yatak odasında, dilerseniz de oturma odasında bu tarz perdeler kullanabilirsiniz. Kullanım için de rahat bir perde olan stor ve zebra perdeler, temizlik açısından da oldukça kullanışlı perdelerdir. Temizliği yalnızca bir sünger veya bez ile yapılan bu perdeleri dilerseniz evinizin her odasında kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Evinizin salonu, oturma odası, çocuk odası, mutfağı ve diğer odaları için hem uygun fiyatlı hem de sade modelde perdeler arıyorsanız, dikişsiz perde kullanabilirsiniz. Bu perdeler, özellikle salona çok yakışmaktadır. Uygun fiyatlı perde modelleri arasında en fazla tercih edilen bu perdelerin ücreti oldukça düşüktür. Hem kullanışlı hem de ucuz olan bu perde modellerinden en güzeli ise Damask desenli perdedir. Fiyatı oldukça uygun olan bu perdelerin renkleri genellikle krem ve beyaz tonlardadır. Oturma odası ve salon için oldukça uygun olan bu perdeleri, ayrıca yatak odası ve mutfaklarda da kullanabilirsiniz. İnce desenleri ile göz kamaştırıcı bu perdelerin fiyatları, 60 TL civarındadır. Bunun dışında salonda ve oturma odasında tercih edebileceğiniz başka model perdelerde bulunmaktadır. Bu perde modelleri arasından en uygun fiyatlıları, düz perde modelleri ve fon perde modelleridir. Özellikle fon perdeler salonunuz için bambaşka bir hava yaratacaktır. Renkli ve bir o kadar güzel olan bu perdelerin fiyatları ise oldukça uygundur.

Perde Fiyatları

Perde fiyatları, modele, desene ve üretime göre değişmektedir. Bu perdelerden en kullanışlı olanları stor ve zebra perdelerdir. Kullanımı ve temizliği bakımından oldukça kaliteli olan bu perdelerin fiyatları 60 TL’den başlamaktadır. Bunun dışında eğer sadece uygun fiyatlı ve modelli perde arıyorsanız, tül, düz tül, keten görünümlü, fon perde, karartma perdeleri tercih edebilirsiniz. Bu perdelerin fiyatları oldukça uygundur.  Evinizin her odası için uygun olan bu perdeler, aynı zamanda renkli koltuk takımı ve renkli yatak takımlarına da uyum sağlamaktadır.