Masa Örtüsü

Masa Örtüsü

  • 13 Haziran 2018
  • Editor

Çalışan ve tüm günü ev dışında geçiren bireyler, yoğun iş hayatı nedeni ile hemen her gün hazır gıdalar ile beslenir. Fazla yağ ve şeker içeren hazır gıdaların, kalp damar hastalıklarına zemin hazırladığı bilinmektedir. Oysa evde pişen taze ve sağlıklı yemekler özellikle gelişim çağındaki çocukların beslenmesinde büyük önem arz eder. Evde kurulan iştah açıcı muhteşem sofraların en önemli detayı, şık masa örtüsü çeşitleridir. Hemen her zevke hitap edebilecek özellikte üretilen masa örtüleri, büyük emek ile hazırlanan ev yemeklerini çok daha gösterişli olarak ikram etme garantisi verir. Leke tutmayan ve ütü gerektirmeyen bu örtüler, becerikli kadınların en büyük yardımcısı olacaktır.

Kadınlar arasında sıkça düzenlenen altın günleri; pasta, börek, çörek ve salata çeşitleri ile tam bir ziyafettir. Oldukça şık bir sunum ile masaya dizilen bu gıdalar, ev sahibi açısından gövde gösterisi niteliğindedir. Misafirler gelmeden önce, evdeki en şık masa örtüsü serilerek masa hazırlanır. Seçilen örtünün model ve rengi, mobilya ve yemek takımları ile uyumlu olmalıdır. Ardından, hazırlanan ikramlıklar masaya dizilir. Oldukça şık bir sunumla ikram edilen pasta börekler ev sahibinin zevk ve becerilerini ispatlayacak, misafirlerden tam not alma garantisi yaratacaktır.

Son yıllarda, özel kumaşlar kullanılarak hemen her zevke uygun kullanışlı masa örtüsü çeşitleri üretilmektedir. Altın ve gümüş rengi nakışlar ile süslenen ve padişah sofralarını anımsatan masa örtüleri, muhteşem sofralarda misafir ağırlamak isteyen aileler için ideal tercih olur. Kumaş aralarında kullanılan danteller, geçmişteki el işlemelerini anımsatır. Mobilya rengine göre hemen her rengi bulunan bu örtüler, hazırladığınız yemeklerin görsel şölene dönüşmesini sağlar. Üstelik oldukça hesaplı şekilde edinebileceğiniz örtüler kalitesi ile uzun yıllar kullanma garantisi verir. Peçete takımı ile birlikte satışa sunulan ürünler, her yıkamada ütü gerektirmeyen özel bir kumaştan üretilmiştir. Pratik yaşayan, evdeki iş yükünü hafifletmek isteyen ama şıklıktan taviz vermeyen kadınlar için, özel olarak hazırlanmıştır. Bol çeşit ile satışa sunulan masa örtüsü modellerinden, kendi zevkinize ve evinizin ihtiyacına göre en uygun olanı beğenmek size düşer.