Göz Kamaştıran Düğün Seti Modelleri

Göz Kamaştıran Düğün Seti Modelleri

  • 06 Ağustos 2018
  • Editor

 

Sizler için çok özel setler tanıtıyoruz. Uyum içerisinde olan bu dekorasyon harikalarını sizlerin evleri için tasarlamak bizim en iyi yaptığımız işlerdendir. Sizler için bahsedeceğimiz göz kamaştıran düğün seti modellerini kaçırmayın.

Güzel bir odayı nasıl modelleyebiliriz? Neleri nasıl yapmamız gerek? Bunlar için elbette çözümlerimiz var hepsini açıklayacağız. Siz yeter ki sevdiklerinizi uygun olan modelleri, renkleri ve şıklığı bir arada toplayarak ne istediğinizi sonuna kadar savunun.

Şıklığın ve gösterişin büyük etkeni olan dekorasyon, sizin evinizin içini kaplayan mükemmeliyet bulutu olarak karşınıza çıkacaktır.

Göz Kamaştıran Salon Takımı

Salon takımı bir ev için önemli bir detaydır.Göz kamaştıran düğün seti modelleri içerisinde en önemli odalarınızdan olacaktır. Sebebi ise evinizde en çok kullandığınız dolayısı ile de en çok girip, en çok göreceğiniz odanızdır. Bu odanın göz zevkinize hitap etmesi gününüzün birçoğunu mutlu bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Bu oda için genel olarak göz yormayacak şekilde açık tonlar seçilebilir. Açık tonla boyanmış bu odaya çekeceğiniz mobilya takımı ise duvar renginden bir tık daha koyu olan yan kenarlarının içerisindeki orta kumaşı yine duvar rengine biraz daha yakın olan açık bir kumaş ile yapılacaktır.

Halılarınız ise odanın her köşesini kapatmayacak ama büyük bir alanı kaplayacak şekilde, göz yormaması için sade ve duvar rengine göre yine bir tık daha koyu seçilebilir. Nedeni ise kiri çok belli etmeyecek bir renge sahip olmasıdır.

Keza perdeleriniz de duvar rengine ve mobilyalarınıza uygun bir şekilde açık tonlarda seçilerek oluşturulabilir.

Göz Kamaştıran Misafir Odası Takımı

Misafir odasının önemini anlatmaya gerek yok elbette. Göz kamaştıran düğün seti modelleri arasında özenilmesi gereken bir noktada olan misafir odası takımı sizlerin misafirleriniz karşısındaki mertebenizi e bir adım önde tutacaktır.

Misafir odanızdaki tasarım da salona göre biraz daha gösterişli olabilir. Her zaman kullanılmayacak bu odada görsellik sadeliğin biraz daha önüne geçecektir.

Koltuk takımınızdaki bu gösteriş, bu zarafet dolayısı ile halılarınıza ve perdelerinize de yansıyacaktır. Bu durumda topyekûn göz kamaştıracak bir sete sahip olmuş olacaksınız.

Perdelerinizi de mobilyalarınız ve halılarınıza renk ve biçim olarak uyumlu seçmek hepsinin bir bütün olarak mükemmellik içerisinde yüzmesini sağlayacaktır ve böylece misafirlerinizin ağzı açılacak ve kapanması da açıkçası evden çıkana kadar güç olacaktır.

 

 

Beyaz Eşya Setleri

Düğün seti dediğimiz zaman şüphesiz akla ilk takılacak olan şey beyaz eşya takımız olacaktır. Önem arz eden bu eşyalar sizlerin hayatı boyunca kullanacak olduğu ve sürekli eliniz ayağınız olan setler şeklindedir.

Buzdolabından başlayacak olursak rengi mutfağın büyüsüyle bir olacak şekilde kar beyazı tercih edilecektir elbet. İç hacmi geniş ve her bölmesi ayrı büyük şekilde tasarlanan buzdolapları tercihen daha iyi olacaktır.

Bulaşık makinesi tercihi yaparken ise porselen takımınıza ve cam bardaklarınıza zarar vermeyecek şekilde seçilmelidir ve deterjan seçimi dikkatli yapılmalıdır ki ömrü uzun olsun.

Çamaşır makineniz ise günden güne kullanacağınız ve sürekli elinizin altında olacak bir makinedir. Bu nedenden ötürü seçimi dikkatli yapılmalı ve kullanımının rahat olması tercihen önemli olacaktır.

Yatak Odası Seti

Yatak odası setinde sizlerin düşünce ve zevkleri ön planda olmalıdır. Sürekli yer değiştirmeyecek şekilde ve her yere ulaşılabilirliği eşit mesafede bir yatak konumlandırası seçmeniz sizin için avantajlı olacaktır.

Yatak seçimi buradaki en önemli unsurdur. Rahat bir yatak seçmeniz sırt ve bel ağrılarınızın olmaması için önemli bir detay olacaktır. Çarşaflarınızı genellikle koyu tonlardan seçmeniz de bu anlamda sizlere fayda sağlayacak bir unsurdur ve uzun süreli bir kullanım için önemli olacaktır.

Sehpalarınız ve oda içi mobilyalarınız da bu koyu renge adapte olacak bir şekilde renklendirilmeli ve oda içerisinde yatağa yakın bir şekilde konumlandırılmalıdır.

Halılarınızı da yatak ve mobilyalarınıza göre konumlandırarak ve renk uyumuna dikkat ederek sade ve gösterişsiz bir şekilde yine çok açıklık kalmayacak bir biçimde koyabilirsiniz.

Yatak odanızın perdeleri, dışarıdan ışığı kesebilecek ve sizlerin uykusunu kaliteli bir boyuta çıkaracak şekilde olmalıdır.

Genel olarak toparlayacak olursak yine her türlü sizin zevklerinize çıkacak model, doku ve detayları kendinize göre belirlemeniz önemli ölçüde içinizi rahat ettirecek ve size uzun yıllar yetecektir.