Banyonuzun Lüks Aksesuarı Vinaldi Bornoz Setleri

Banyonuzun Lüks Aksesuarı Vinaldi Bornoz Setleri

  • 12 Haziran 2018
  • Editor

 

Çeyizliklerin başköşesinde yer alan bornoz takımları, her evin en önemli ihtiyaçları arasında yer alır. Aslında ailedeki her fert için tek olarak havlu ve bornoz almak mümkündür. Fakat tek olarak alınan bu ürünler, hazır vaziyette satılan takımlardan çok daha fazla maliyetlidir. Ayrıca farklı renk ve özelliği bulunan bornozları bir arada kullanmak uyumsuzluk yaratır. Oysa hemen her bütçeye uyum sağlayan banyonuzun lüks aksesuarı Vinaldi bornoz setleri, banyoda renk karmaşası yaratmaz ve yumuşacık bornozları uzun yıllar güvenle kullanma garantisi verir. Kutunun içinden çıkan tekli banyo havluları ise ihtiyaç anında misafirlerinize sunabilmenize imkân tanır. Uzun süre kullanma imkânı yaratan bornozlar, bazen pamuklu kumaştan bazen ise bambu kumaştan üretilir. Her iki kumaşta en sağlıklı tekstil ürünleri arasında yer alır ve oldukça fazla su çekme özelliği bulunur. Ayrıca her iki kumaşta ipeksi bir yumuşaklığa sahiptir. Oldukça hesaplı şekilde satışı yapılan bu ürünler, internet üzerinden kolayca sipariş verilerek kapınıza kadar getirtilir. Banyonuzun lüks aksesuarı Vinaldi bornoz setleri; iki adet bornoz, iki adet banyo havlusu, iki adet baş havlusu ve iki adet kese ile özel olarak hazırlanmıştır. Yani bir evin tüm havlu ihtiyacını tek başına karşılar. Değişik renklerde satışa sunulan bu ürünlerden edinerek, çeyizlik olarak sandıkta saklamak veya anında kullanmak mümkündür.

Birinci kalite bornozların özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Sağlıklı bir bornoz; anti bakteriyel özellikli olmalıdır. Yani uzun süre ıslak kalan havlu kumaşta, çabucak bakteri ve mantar ürememelidir.
  • Yumuşacık olmalı ve dokusu bedeni sarmalı yani geçirgen olmalıdır. Yumuşatıcı kullanılsa dahi bazı havlular sertleşir ve deriyi tahriş eder.
  • Kaliteli bir bornoz, deriye nefes aldırmalı ve suyu güçlü şekilde emmelidir. Banyonuzun lüks aksesuarı Vinaldi bornoz setlerinin, suyu 4 kat daha fazla emdiği kanıtlanmıştır.
  • Kaliteli bir bornoz seti, sıcak aylarda terlemeyi, soğuk aylarda ise üşümeyi önlemelidir.
  • Sık aralıklar ile yıkanan hatta her an su ile temas eden bornozların rengi suya dayanıklı olmalı, çabuk solmamalıdır.